Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

O laboratorium genetyki sądowej

Laboratorium Genetyki Sądowej CNS łączy w sobie kombinację innowacyjnych i praktycznych koncepcji, dobrych praktyk, aby jak najlepiej pomóc w prowadzonych postępowaniach i w zwiększeniu szybkości wykrywania sprawców przestępstw. LGS wdrożył na podstawie bogatego doświadczenia skuteczne metody szkolenia personelu, efektywne wykorzystanie i wdrażanie istniejących oraz zaawansowanych technologii i metodologii, tworzenie strategii mających na celu poprawę wydajności procesów w przypadku spraw oraz rozwój wydajnego przepływu pracy w laboratorium.
Ponadto cel jaki postawił sobie LGS CNS jest tworzenie połączenia pomiędzy społecznością naukową, a praktyką w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowatorskich narzędzi taktyczno-technicznych. Prowadzona działalność dotyczy zarówno sfery naukowej, dydaktycznej, jak również usługowej.
W obszarze usługowym naszą siłą jest unikalne połączenie wysoko wykwalifikowanego personelu, najnowocześniejszego sprzętu i wyjątkowej wiedzy we wszystkich obszarach kryminalistycznej analizy DNA: od ekstrakcji po genotypowanie DNA o wysokiej przepustowości, jak również pomoc w obsłudze miejsc zdarzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laboratorium.